6487 Adventsljusstake
med ljus. Längd: 50 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 12 december 2022 -
8180 Adventsljusstake
Såld: 500 kr
Såldes den 7 november 2022 -
5265 Adventsljusstake
keramik, design: C A Breger. Höjd: 32 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 17 oktober 2022
9078 Adventsljusstake
luciatåg, Star Trading. Längd: 48 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 8 augusti 2022 -
6333 Adventsljusstake
höjd: 42cm
Såld: 900 kr
Såldes den 29 november 2021 -
5224 Adventsljusstake
höjd: 54cm
Såld: 250 kr
Såldes den 22 november 2021
9510 Adventsljusstake
El, 1960-tal. Längd: 53 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 1 november 2021 -
5118 Adventsljusstake
Signerad, Längd: 33cm
Såld: 1.100 kr
Såldes den 6 april 2020 -
8682 Adventsljusstake
Såld: 350 kr
Såldes den 2 december 2019